x
prev
next

Liga młodzieżowa 2019

                       TERMINARZ

                         ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

                                                               W SEZONIE 2020/21 - I RUNDA

 

    I kolejka– 3.10.20 r. /sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Gotyk IV Toruń

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

ŚKTS Świecie

 

Krajna IV Sępólno

 

 

II kolejka – 10.10.20 r. /sobota/

 

 

 

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Gotyk IV Toruń

 

LUKS III Chełmno

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

Krajna IV Sępólno

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Gotyk IV Toruń

 

 

LUKS III Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Krajna IV Sępólno

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

ŚKTS Świecie

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

 

 

     IV kolejka –24.10.20 r. /sobota /

 

Emdek III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy Laskowice

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

LUKS III Chełmno

 

 

Krajna IV Sępólno

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

ŚKTS Świecie

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

Gotyk IV Toruń

 

 

 

 

V kolejka – 7.11.20 r. / sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

LUKS III Chełmno

 

Krajna IV Sępólno

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

ŚKTS Świecie

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Gotyk IV Toruń

 

 

VI kolejka – 14.11.20 r. /sobota/

 

Krajna IV Sępólno

 

LUKS Kusy Laskowice

 

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS III Chełmno

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Gotyk IV Toruń

 

 

VII kolejka – 21.11.20 r. /sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

 

ŚKTS Świecie

 

 

LUKS III Chełmno

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

Gotyk IV Toruń

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

 

 

Krajna IV Sępólno

 

 

VIII kolejka –28.11.20 r. /sobota/

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS III Chełmno

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

ŚKTS Świecie

 

 

 

 

Krajna IV Sępólno

 

Gotyk IV Toruń

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

IX kolejka – 5.12.20 r. /sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

LUKS III Chełmno

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

Gotyk IV Toruń

 

ŚKTS Świecie

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Krajna IV Sępólno

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

X kolejka – 12.12.20 r. / sobota/

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Gotyk IV Toruń

 

ŚKTS Świecie

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Krajna IV Sępólno

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

                                XI kolejka – 19.12.20 r./ sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Gotyk IV Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Krajna IV Sępólno

 

 

 

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.