x

Liga Młodzieżowa 2018 wyniki

    I kolejka – 15.09.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

Energa KTS V Toruń

14:4

LZS Jastrzębie II

Krajna III Sępólno Kraj.

15:3

BOSiR/ULKS Barcin

Gwiazda III Bydgoszcz

8:10

 IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy III Laskowice

18:0

LUKS Kusy IV Laskowice

Sokół III Gniewkowo

9:9

UKS TOP II Solec Kuj.

LUKS III Chełmno

17:1

KS Gotyk Toruń

 

 

 

    II kolejka – 29.09.2018 (sobota)

LZS Jastrzębie II

11:7

Olimpia Unia IV Grudziądz

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

6:12

Energa KTS V Toruń

LUKS Kusy IV Laskowice

3:15

Krajna III Sępólno Kraj.

UKS TOP II Solec Kuj.

11:7

IKTS Noteć  II Inowrocław

KS Gotyk Toruń

5:13

LUKS Kusy III Laskowice

LUKS III Chełmno

0:18

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

    III kolejka – 13.10.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

16:2

BOSiR/ULKS Barcin

LZS Jastrzębie II

14:4

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

LUKS Kusy IV Laskowice

Energa KTS V Toruń

14:4

UKS TOP II Solec Kuj.

Krajna III Sępólno Kraj.

10:8

KS Gotyk Toruń

LUKS III Chełmno

12:6

IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy III Laskowice

9:9

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

    IV kolejka – 20.10.2018 (sobota)

Gwiazda III Bydgoszcz

7:11

Olimpia Unia IV Grudziądz

LUKS Kusy IV Laskowice

15:3

BOSiR/ULKS Barcin

UKS TOP II Solec Kuj.

0:18

LZS Jastrzębie II

KS Gotyk Toruń

 

 

LUKS III Chełmno

5:13

Energa KTS V Toruń

Sokół III Gniewkowo

10:8

Krajna III Sępólno Kraj.

LUKS Kusy III Laskowice

14:4

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

 

    V kolejka – 27.10.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

17:1

LUKS Kusy IV Laskowice

Gwiazda III Bydgoszcz

15:3

UKS TOP II Solec Kuj.

BOSiR/ULKS Barcin

9:9

KS Gotyk Toruń

LZS Jastrzębie II

17:1

LUKS III Chełmno

 

 

Sokół III Gniewkowo

Energa KTS V Toruń

13:5

LUKS Kusy III Laskowice

Krajna III Sępólno Kraj.

11:7

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

 

    VI kolejka – 3.11.2018 (sobota)

UKS TOP II Solec Kuj.

4:14

Olimpia Unia IV Grudziądz

KS Gotyk Toruń

13:5

LUKS Kusy IV Laskowice

LUKS III Chełmno

8:10

Gwiazda III Bydgoszcz

Sokół III Gniewkowo

12:6

BOSiR/ULKS Barcin

LUKS Kusy III Laskowice

4:14

LZS Jastrzębie II

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

13:5

Energa KTS V Toruń

 

 

 

    VII kolejka – 10.11.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

16:2

KS Gotyk Toruń

UKS TOP II Solec Kuj.

7:11

LUKS III Chełmno

LUKS Kusy IV Laskowice

3:15

Sokół III Gniewkowo

Gwiazda III Bydgoszcz

11:7

LUKS Kusy III Laskowice

BOSiR/ULKS Barcin

3:15

IKTS Noteć  II Inowrocław

LZS Jastrzębie II

10:8

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

Energa KTS V Toruń

 

 

 

    VIII kolejka – 17.11.2018 (sobota)

LUKS III Chełmno

5:13

Olimpia Unia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

15:3

KS Gotyk Toruń

LUKS Kusy III Laskowice

12:6

UKS TOP II Solec Kuj.

LUKS Kusy IV Laskowice

7:11

IKTS Noteć  II Inowrocław

Krajna III Sępólno Kraj.

12:6

Gwiazda III Bydgoszcz

Energa KTS V Toruń

13:5

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

LZS Jastrzębie II

 

 

 

    IX kolejka – 24.11.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

4:14

Sokół III Gniewkowo

LUKS III Chełmno

6:12

LUKS Kusy III Laskowice

KS Gotyk Toruń

8:10

IKTS Noteć  II Inowrocław

UKS TOP II Solec Kuj.

5:13

Krajna III Sępólno Kraj.

LUKS Kusy IV Laskowice

5:13

Energa KTS V Toruń

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

BOSiR/ULKS Barcin

0:18

LZS Jastrzębie II

 

 

 

    X kolejka – 1.12.2018 (sobota)

LUKS Kusy III Laskowice

7:11

Olimpia Unia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

14:4

IKTS Noteć  II Inowrocław

Krajna III Sępólno Kraj.

9:9

LUKS III Chełmno

Energa KTS V Toruń

15:3

KS Gotyk Toruń

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

LZS Jastrzębie II

18:0

LUKS Kusy IV Laskowice

BOSiR/ULKS Barcin

3:15

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

    XI kolejka – 8.12.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

16:2

IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy III Laskowice

4:14

Krajna III Sępólno Kraj.

Sokół III Gniewkowo

10:8

Energa KTS V Toruń

LUKS III Chełmno

 

 

KS Gotyk Toruń

5:13

LZS Jastrzębie II

UKS TOP II Solec Kuj.

13:5

BOSiR/ULKS Barcin

Gwiazda III Bydgoszcz

18:0

LUKS Kusy IV Laskowice

 

 

 

    XII kolejka – 15.12.2018 (sobota)

Krajna III Sępólno Kraj.

14:4

Olimpia Unia IV Grudziądz

Energa KTS V Toruń

17:1

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

LUKS Kusy III Laskowice

LZS Jastrzębie II

6:12

Sokół III Gniewkowo

BOSiR/ULKS Barcin

2:16

LUKS III Chełmno

Gwiazda III Bydgoszcz

16:2

KS Gotyk Toruń

LUKS Kusy IV Laskowice

3:15

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

 

    XIII kolejka – 22.12.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

4:14

Energa KTS V Toruń

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

LZS Jastrzębie II

17:1

IKTS Noteć  II Inowrocław

BOSiR/ULKS Barcin

4:14

LUKS Kusy III Laskowice

Sokół III Gniewkowo

12:6

Gwiazda III Bydgoszcz

LUKS Kusy IV Laskowice

4:14

LUKS III Chełmno

KS Gotyk Toruń

2:16

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

 

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Sokół III Gniewkowo

12

22

150:66

2

Energa KTS V Toruń

12

20

151:65

3

LZS Jastrzębie II

12

20

160:56

4

Krajna III Sępólno Kraj.

12

19

142:74

5

Olimpia Unia IV Grudziądz

12

16

133:83

6

LUKS Kusy III Laskowice

12

13

119:97

7

Gwiazda III Bydgoszcz

12

12

122:94

8

LUKS III Chełmno

12

11

104:112

9

UKS TOP II Solec Kuj.

12

9

93:123

10

IKTS Noteć  II Inowrocław

12

8

78:138

11

KS Gotyk Toruń

12

3

61:155

12

LUKS Kusy IV Laskowice

12

2

46:170

13

BOSiR/ULKS Barcin

12

1

45:171

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.