x
prev
next

Kalendarz KPOZTS 2020/2021

19.09   IMW Juniorów i Juniorek + DMW Juniorek Gniewkowo J  
20.09   DMW Juniorów, KM Gniewkowo JKM  
24.09 27.09 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) Kraśnik    
25.09 27.09 Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych (oraz IMPN U-23, Kraków    
25.09   Lotto Superliga - 5 kolejka      
25.09   Ekstraklasa Kobiet - 1 kolejka      
26.09   IMW Żak Laskowice Ż  
27.09   DMW Żak Laskowice Ż  
27.09   Lotto Superliga - 6 kolejka      
27.09   Ekstraklasa Kobiet - 2 kolejka      
29.09   Półfinały Akademickich MP      
30.09   Półfinały Akademickich MP      
           
pażdziernik 2020      
2.10 4.10 http://www.ettu.org/wp-content/themes/ettu/img/flags/null.png
Europe Youth Top-10
Berlin (GER)    
2.10 4.10 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Krosno    
2.10   Lotto Superliga - 7 kolejka      
2.10   Ekstraklasa Kobiet - 3 kolejka      
3.10   I liga kobiet i mężczyzn - 2 kolejka      
3.10 4.10 I Grand Prix Niepełnosprawnych Gorzów Wlkp.    
3.10         R
4.10   IMW Skrzat Chełmno Skrzat  
4.10   Lotto Superliga - 8 kolejka      
4.10   Ekstraklasa Kobiet - 4 kolejka      
8.10 11.10 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice    
10.10 11.10 Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Grodzisk Maz    
10.10 11.10 DMP Niepełnosprawnych Wisła    
10.10 11.10 I Grand Prix Weteranów      
10.10         R
11.10          
16.10 18.10 ITTF Men’s World Cup Düsseldorf (GER)    
16.10   Lotto Superliga - 9 kolejka      
16.10   Ekstraklasa Kobiet - 5 kolejka      
17.10 18.10 Indywidualne Mistrzostwa Polski LZS      
17.10         R
18.10          
18.10   Lotto Superliga - 10 kolejka      
18.10   Ekstraklasa Kobiet - 6 kolejka      
23.10 25.10 ITTF Women’s World Cup Bangkok (THA)    
23.10   Lotto Superliga - 11 kolejka      
23.10   Ekstraklasa Kobiet - 7 kolejka      
24.10 25.10 II Grand Prix Niepełnosprawnych Gdańsk    
24.10   I liga kobiet i mężczyzn - 3 kolejka      
24.10         R
25.10   I WTK  Sępólno K  
25.10   Lotto Superliga - 12 kolejka      
25.10   Ekstraklasa Kobiet - 8 kolejka      
26.10 27.10 Finał Akademickich MP      
27.10   Lotto Superliga - 13 kolejka      
27.10 31.10 TTF Challenge Plus Belgium Open De Haan (BEL)    
31.10          
31.10   I liga kobiet i mężczyzn - 4 kolejka      
           
listopad 2020      
1.11          
3.11 8.11 ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE)    
4.11 8.11 ITTF JC Premium Hungarian Junior & Cadet Open Szombathely (HUN)    
7.11   I liga kobiet i mężczyzn - 5 kolejka      
7.11         R
8.11   I WTK  Chełmno-Grudziądz S  
10.11 15.11 ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT)    
11.11 15.11 ITTF JC Slovak Junior & Cadet Open Nitra (SVK)    
14.11 15.11 II Grand Prix Weteranów      
14.11   I liga kobiet i mężczyzn - 6 kolejka      
14.11         R
15.11   I WTK  Inowrocław J  
18.11 22.11 ITTF JC Portugal Junior & Cadet Open Guimarães (POR)    
20.11 22.11 1. Grand Prix Polski Seniorów      
21.11 22.11 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk    
21.11         R
22.11   I WTK  Toruń M  
27.11 29.11 1. Grand Prix Polski Kadetów      
27.11   Lotto Superliga - 11 kolejka      
27.11   Ekstraklasa Kobiet - 9 kolejka      
28.11   I liga kobiet i mężczyzn - 7 kolejka      
28.11         R
29.11   I WTK  Laskowice Ż  
29.11   Lotto Superliga - 12 kolejka      
29.11   Ekstraklasa Kobiet - 10 kolejka      
29.11 6.12 Mistrzostwa Świata Juniorów Guimarães (POR)    
           
grudzień 2020      
           
4.12 6.12 1. Grand Prix Polski Młodzików      
4.12   Lotto Superliga - 13 kolejka      
5.12   Ekstraklasa Kobiet - 11 kolejka      
5.12   I liga kobiet i mężczyzn - 8 kolejka      
5.12         R
6.12   I WTK  Chełmno Skrzat  
10.12 13.12 ITTF World Tour Grand Finals (termin wstępny)      
11.12 13.12 1. Grand Prix Polski Juniorów      
12.12 13.12 3. Grand Prix Polski Weteranów      
12.12         R
13.12          
18.12   Ekstraklasa Kobiet - 12 kolejka      
19.12 20.12 V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik    
19.12   I liga kobiet i mężczyzn - 9 kolejka      
20.12   Ekstraklasa Kobiet - 13 kolejka      
19.12         R
20.12          
29.12   TOP 8 Chełmno MKJ  
30.12   TOP 8 Chełmno MKJ  
           
styczeń 2021      
           
15.01 17.01 1. Grand Prix Polski Żaków      
16.01 17.01 4. Grand Prix Polski Weteranów      
22.01 24.01 2. Grand Prix Polski Seniorów    

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.