x
prev
  • 27 Lis 2020 18:00
    Raport
  • 26 Sty 2021 18:00
    Raport
  • 28 Sty 2021 16:00
    Raport
  • 13 Lut 2021 18:00
    Raport
  • 19 Mar 2021 18:00
    Raport
  • 21 Mar 2021 16:00
    Raport
  • 30 Mar 2021 18:00
    Raport
next

Podsumowanie I rundy Liga Młodzieżowa

W lidze młodzieżowej nasi zawodnicy spisują dużo lepiej i zajmują piątą lokatę w tabeli z czterema zwycięstwami i jednym remisem.

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka– 3.10.20r. /sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

12:6

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

2:16

Gotyk IV Toruń

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

UKS TOP II SolecKuj.

16:2

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

ŚKTS Świecie

8:10

Krajna IV Sępólno

 

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

 

 

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Gotyk IV Toruń

17:1

LUKS III Chełmno

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

3:15

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

Krajna IV Sępólno

10:8

UKS TOP II SolecKuj.

 

 

ŚKTS Świecie

16:2

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

3:15

Gotyk IV Toruń

 

 

LUKS III Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

12:6

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

9:9

Krajna IV Sępólno

 

 

UKS TOP II SolecKuj.

10:8

ŚKTS Świecie

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

 

 

IV kolejka –24.10.20 r. /sobota /

 

Emdek III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy Laskowice

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

3:15

LUKS III Chełmno

 

 

Krajna IV Sępólno

11:7

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

ŚKTS Świecie

3:15

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

UKS TOP II SolecKuj.

15:3

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

Gotyk IV Toruń

 

 

 

 

V kolejka – 7.11.20 r. / sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

14:4

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

LUKS III Chełmno

14:4

Krajna IV Sępólno

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

13:5

ŚKTS Świecie

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

13:5

UKS TOP II SolecKuj.

 

 

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

0:18

Gotyk IV Toruń

 

 

VI kolejka – 14.11.20 r. /sobota/

 

Krajna IV Sępólno

10:8

LUKS Kusy Laskowice

 

 

ŚKTS Świecie

3:15

LUKS III Chełmno

 

 

UKS TOP II SolecKuj.

5:13

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

17:1

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Gotyk IV Toruń

 

 

VII kolejka – 21.11.20 r. /sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

12:6

ŚKTS Świecie

 

 

LUKS III Chełmno

12:6

UKS TOP II SolecKuj.

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

10:8

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

Gotyk IV Toruń

17:1

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

 

 

Krajna IV Sępólno

 

 

VIII kolejka –28.11.20 r. /sobota/

 

UKS TOP II SolecKuj.

9:9

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

3:15

LUKS III Chełmno

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

15:3

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

ŚKTS Świecie

 

 

 

 

Krajna IV Sępólno

5:13

Gotyk IV Toruń

 

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

IX kolejka – 5.12.20 r. /sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

7:11

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

LUKS III Chełmno

12:6

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

 

Gotyk IV Toruń

13:5

ŚKTS Świecie

 

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Krajna IV Sępólno

 

 

LUKS Kusy II Laskowice

2:16

KS Olender Wielka Nieszawka

 

 

X kolejka – 12.12.20 r. / sobota/

 

Gwiazda III Bydgoszcz

10:8

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

18:0

LUKS Kusy II Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

 

UKS TOP II SolecKuj.

3:15

Gotyk IV Toruń

 

ŚKTS Świecie

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Krajna IV Sępólno

13:5

KS Olender Wielka Nieszawka

 

XI kolejka – 19.12.20 r./ sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

8:10

LUKS III Chełmno

 

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Gotyk IV Toruń

15:3

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

KS Olender Wielka Nieszawka

6:12

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy II Laskowice

4:14

Krajna IV Sępólno

 

 

 

 

Tabela po I RUNDZIE - sezon 2020/2021

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Gotyk IV Toruń

9

18

139:23

2.

LUKS III Chełmno

9

16

112:50

3.

Krajna IV Sępólno

9

13

86:76

4.

Gwiazda III Bydgoszcz

9

12

88:74

5.

Olimpia Unia IV Grudziądz

9

11

94:68

6.

LUKS Kusy Laskowice

9

7

81:81

7.

UKS TOP II SolecKuj.

9

7

77:85

8.

ŚKTS Świecie

9

4

66:96

9.

KS Olender Wielka Nieszawka

9

2

46:116

10.

LUKS Kusy II Laskowice

9

0

21:141

11.

Emdek III Bydgoszcz

0

   

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.