x
prev
next

Wyniki 3,4, liga młodzieżowa

W miniony weekend zagrały również drużyny IV ligi i ligi młodzieżowej. W Kołaczkowie Olimpia-Unia III Grudziądz przegrała 1:8 a młodzi adepci pokonali 15:3 KS Olender Wielka Nieszawka.

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka– 3.10.20r. /sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:1

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Energa Manekin III Toruń

8:0

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

LZS Jastrzębie

8:4

UKS OSiR II Brodnica

 

Piast Kruszwica

16.10

Pogoń II Mogilno

 

Emdek Bydgoszcz

8:3

Emdek II Bydgoszcz

 

Olimpia Unia II Grudziądz

16.10

KS Gotyk Toruń

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

0:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

UKS OSiR II Brodnica

0:8

Energa Manekin III Toruń

 

Pogoń II Mogilno

6:8

LZS Jastrzębie

 

Emdek II Bydgoszcz

0:8

Piast Kruszwica

 

KS Gotyk Toruń

13.10

Emdek Bydgoszcz

 

Olimpia Unia II Grudziądz

23.10

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

III kolejka – 17.10.20r. / sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

UKS OSiR II Brodnica

 

Energa Manekin III Toruń

 

Pogoń II Mogilno

 

LZS Jastrzębie

 

Emdek II Bydgoszcz

 

Piast Kruszwica

 

KS Gotyk Toruń

 

Emdek Bydgoszcz

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Tabela po II kolejce – sezon 2020/2021

 

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Energa Manekin III Toruń

2

4

16:0

2.

Krajna Sępólno Krajeńskie

2

4

16:1

3.

LZS Jastrzębie

2

4

16:10

4.

Piast Kruszwica

1

2

8:0

5.

Emdek Bydgoszcz

1

2

8:3

6.

Pogoń II Mogilno

1

0

6:8

7.

KWTS Gwiazda Bukowiec

1

0

1:8

8.

UKS OSiR II Brodnica

2

0

4:16

9.

Emdek II Bydgoszcz

2

0

3:16

10.

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

2

0

0:16

11.

KS Gotyk Toruń

0

   

12.

Olimpia Unia II Grudziądz

0

   

 
-----------------------------------

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka– 3.10.20r. /sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

5:8

UKS WDK Paterek

 

Olimpia Unia III Grudziądz

5:8

Sparta Nakło

 

Piast Łasin

5:8

LUKS Kołaczkowo

 

Piast II Kruszwica

6:8

GLKS Rogóźno

 

GLKS Gruta

0:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

Energa Manekin IV Toruń

8:4

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

Sparta Nakło

3:8

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

LUKS Kołaczkowo

8:1

Olimpia Unia III Grudziądz

 

GLKS Rogóźno

16.10

Piast Łasin

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

7.11

Piast II Kruszwica

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

13.10

GLKS Gruta

 

Energa Manekin IV Toruń

5:8

UKS WDK Paterek

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

LUKS Kołaczkowo

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

GLKS Rogóźno

 

Piast Łasin

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

Piast II Kruszwica

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

GLKS Gruta

 

Energa Manekin IV Toruń

 

UKS WDK Paterek

 

Sparta Nakło

 

Tabela po II kolejce – sezon 2020/2021

 

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

LUKS Kołaczkowo

2

4

16:6

2.

UKS WDK Paterek

2

4

16:10

3.

Krajna II Sępólno Krajeńskie

1

2

8:0

4.

GLKS Rogóźno

1

2

8:6

5.

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

2

2

13:11

6.

Energa Manekin IV Toruń

2

2

13:12

7.

Sparta Nakło

2

2

11:13

8.

Piast II Kruszwica

1

0

6:8

9.

Piast Łasin

1

0

5:8

10.

UKS Szaniec II Świecie/Osą

1

0

4:8

11.

Olimpia Unia III Grudziądz

2

0

6:16

12.

GLKS Gruta

1

0

0:8


---------------------------------------
 

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka– 3.10.20r. /sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

12:6

LUKS Kusy II Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

6.10

Gotyk IV Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

9.10

Emdek III Bydgoszcz

 

UKS TOP II SolecKuj.

16:2

KS Olender Wielka Nieszawka

 

ŚKTS Świecie

8:10

Krajna IV Sępólno

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

 

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Gotyk IV Toruń

14.10

LUKS III Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

KS Olender Wielka Nieszawka

3:15

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Krajna IV Sępólno

10:8

UKS TOP II SolecKuj.

 

ŚKTS Świecie

16.10

LUKS Kusy II Laskowice

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Gotyk IV Toruń

 

LUKS III Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

KS Olender Wielka Nieszawka

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Krajna IV Sępólno

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

 

 

 

Tabela po II kolejce sezon 2020/2021

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Krajna IV Sępólno

2

4

20:16

2.

UKS TOP II SolecKuj.

2

2

24:12

3.

Olimpia Unia IV Grudziądz

1

2

15:3

4.

LUKS Kusy Laskowice

1

2

12:6

5.

ŚKTS Świecie

1

0

8:10

6.

LUKS Kusy II Laskowice

1

0

6:12

7

KS Olender Wielka Nieszawka

2

0

5:31

8.

Gotyk IV Toruń

0

   

9.

Emdek III Bydgoszcz

0

   

10.

LUKS III Chełmno

0

   

11.

Gwiazda III Bydgoszcz

0

   

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.