x
prev
next

Liga Młodzieżowa 2019 - wyniki, tabela

Po pięciu kolejkach w lidze młodzieżowej chłopców, Olimpia-Unia Grudziądz zajmuje szóste miejsce.

Liga Młodzieżowa skład: Wiktor Petrynowski, Mateusz Czekała, Marek Czekała, Jakub Charzynski, Igor Zaborowski.

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO  LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - I RUNDA

    I kolejka – 21.09.19 r. /sobota /

 

Energa Manekin V Toruń

14:4

Sokół III Gniewkowo

 

Krajna III Sępólno Kraj.

16:2

ŚKTS Świecie

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 8:10

LUKS III Chełmno

 

LUKS Kusy Laskowice

16:2

LUKS Kusy II Laskowice

 

Gwiazda III Bydgoszcz

15:3

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

 

 

 

II kolejka – 28.09.19 r. /sobota/

 

ŚKTS Świecie

5:13

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS III Chełmno

8:10

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS Kusy II Laskowice

0:18

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

UKS TOP II Solec Kuj.

3:15

LUKS Kusy Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

0:18 v.o

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

 

 

III kolejka – 19.10.19 r. / sobota /

 

Energa Manekin V Toruń

13:5

LUKS III Chełmno

 

Krajna III Sępólno Kraj.

17:1

LUKS Kusy II Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

15:3

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS Kusy Laskowice

11:7

Gwiazda III Bydgoszcz

 

ŚKTS Świecie

4:14

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

     IV kolejka –26.10.19 r. /sobota /

 

LUKS Kusy II Laskowice

2:16

Energa Manekin V Toruń

 

UKS TOP II Solec Kuj.

5:13

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

10:8

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Sokół III Gniewkowo

7:11

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

15:3

ŚKTS Świecie

 

 

 

 

 

V kolejka – 9.11.19 r. / sobota /

 

Energa Manekin V Toruń

16:2

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Krajna III Sępólno Kraj.

12:6

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

7:11

LUKS Kusy Laskowice

 

ŚKTS Świecie

8:10

LUKS Kusy II Laskowice

 

LUKS III Chełmno

16:2

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

VI kolejka – 16.11.19 r. /sobota/

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

Sokół III Gniewkowo

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

 

 

 

VII kolejka – 23.11.19 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

ŚKTS Świecie

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS III Chełmno

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

VIII kolejka –7.12.19 r. /sobota/

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS Kusy Laskowice

 

ŚKTS Świecie

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS III Chełmno

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

 

 

 

IX kolejka – 14.12.19 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

ŚKTS Świecie

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS III Chełmno

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Sokół III Gniewkowo

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

 

 

 

 

 

 

       Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

               

TABELA PO V KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Energa Manekin V Toruń

5

10

72:18

2

Krajna III Sępólno Kraj.

5

10

68:22

3

LUKS Kusy Laskowice

5

10

64:26

4

Gwiazda III Bydgoszcz

5

6

56:34

5

LUKS III Chełmno

5

6

54:36

6

Olimpia Unia IV Grudziądz

5

4

56:34

7

Sokół III Gniewkowo

5

2

27:63

8

LUKS Kusy II Laskowice

5

2

15:75

9

ŚKTS Świecie

5

0

22:68

10

UKS TOP II Solec Kuj.

5

0

16:74

 
 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.