x
prev
next

II WTK Kadetów - Petrynowski najwyżej

W II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów, rozegranym w Gniewkowie, najlepszym okazał się Filip Bielunkiewicz z Emdeku Bydgoszcz. Najlepszy z Olimpii-Unii Grudziądz był Wiktor Petrynowski, który zajął miejsce 13-16.

 

II WTK Kadetów 2019/20

 
 

10.11.2019 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

60

awans do II Grand Prix

2.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

57

 

3.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

54

 

4.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

52

 

5.

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

50

 

6.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

48

 

7.

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

46

 

8.

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

44

 

9.

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

42

 

10.

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

40

 

11-12

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

38

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

38

 

13-16

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

33

 

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

33

 

 

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

33

 

 

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

33

 

17-24

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

24

 

 

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

24

 

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

24

 

 

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

24

 

 

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

24

 

 

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

24

 

 

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

24

 

 

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

24

 

25-32

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

 

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

13

 

 

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

13

 

 

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

13

 

 

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

13

 

 

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

13

 

 

Dereszewski

Michał

Energa KTS Toruń

2007

13

 

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

13

 

33-39

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

9

 

 

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

9

 

 

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

9

 

 

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

9

 

 

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

9

 

 

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

9

 

 

Czekała

Marek

Olimpia Unia Grudziądz

2006

9

 

 
KLASYFIKACJA PO II WTK KADETÓW

 

 

Kadeci po II WTK 2019/20

         
                     

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

3278

Franc

Igor

Gwiazda Bydgoszcz

2005

68

90

101

0

259

2.

2409

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

70

0

82

0

152

3.

2018

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

54

59

70

60

189

4.

6441

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

52

59

70

57

186

5.

2019

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

65

0

48

54

167

6.

232

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

49

0

52

52

153

7.

6069

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

42

0

46

46

134

8.

919

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

2009

29

0

54

50

133

9.

4666

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

33

0

50

48

131

10.

5628

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

2005

0

53

38

38

129

11.

2398

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

43

0

40

44

127

12.

3093

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2005

0

43

33

40

116

13.

7359

Petrynowski

Wiktor

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

49

33

33

115

14.

4668

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

19

0

38

38

95

15.

926

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

38

0

13

42

93

16.

3581

Jasiński

Łukasz

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

49

13

24

86

17.

3083

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

38

0

33

13

84

18.

4478

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

24

0

24

33

81

19.

6800

Czerwiński

Bartosz

Kusy Laskowice

2005

24

43

13

0

80

20.

4479

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

33

0

24

13

70

21.

5604

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

0

0

42

24

66

22.

4667

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

0

0

33

24

57

23.

5603

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

0

0

44

13

57

24-26

5608

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

0

0

24

24

48

 

240

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

0

0

24

24

48

 

7344

Czekała

Mateusz

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

0

24

24

48

27.

7341

Charzyński

Jakub

Olimpia Unia Grudziądz

2005

24

0

24

0

48

28.

241

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

0

0

13

33

46

29.

5062

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

0

0

0

33

33

30.

5584

Kowalski

Piotr

Energa KTS Toruń

2006

0

0

9

24

33

31-32

3088

Karolkiewicz

Bartłomiej

Gwiazda Bydgoszcz

2006

0

0

13

13

26

 

4484

Stec

Oliwer

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

13

13

26

33.

5061

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

0

0

0

24

24

34-35

6812

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2007

0

0

24

0

24

 

7364

Zaborowski

Igor

Olimpia Unia Grudziądz

2008

0

0

24

0

24

36-38

5057

Cieślak

Aleksander

LZS Jastrzębie

2007

0

0

0

13

13

 

5556

Dereszewski

Michał

Energa KTS Toruń

2007

0

0

0

13

13

 

10251

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

0

0

0

13

13

39-40

3095

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

0

0

13

0

13

 

242

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2009

0

0

13

0

13

41-47

3582

Krawczyk

Kamil

IKTS Noteć Inowrocław

2007

0

0

0

9

9

 

5059

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

0

0

0

9

9

 

5552

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

0

0

0

9

9

 

5582

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

0

0

0

9

9

 

4833

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

0

9

9

 

4831

Brzeski

Krystian

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

0

0

0

9

9

 

7343

Czekała

Marek

Olimpia Unia Grudziądz

2006

0

0

0

9

9

48.

4480

Dahm

Alan

Sokół Gniewkowo

2009

0

0

9

0

9

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.