x
prev
next

Węderlich wygrywa 2. WTK Seniorów

Damian Węderlich (Energa KTS Toruń) wygrał 2. Wojtewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, rozegrany w minioną niedzielę w Grudziądzu.

Najlepszy z zawodników Olimpii-Unii Grudziądz - Jan Zandecki byl trzeci.

 

II WTK Seniorów 2019/20

       
   

3.11.2019 Grudziądz

             
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

     

1.

270

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

90

awans do II Grand Prix

 

2.

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

85

     

3.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

81

     

4.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

77

     

5.

2157

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

74

     

6.

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

72

     

7.

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

70

     

8.

6636

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

68

     

9-10

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

64

     

 

2160

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

64

     

11-12

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

60

     

 

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

60

     

13-16

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

53

     

 

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

53

     

 

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

53

     

 

1659

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

53

     

17-24

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

40

     

 

2402

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

     

 

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

40

     

 

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

40

     

 

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

40

     

 

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

40

     

 

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

40

     

 

5528

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

40

     

25-32

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

25

     

 

2410

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

25

     

 

7989

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

     

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

     

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

25

     

 

9833

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

25

     

 

3598

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

25

     

 

2014

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

25

     

33-48

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

17

     

 

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

3

17

     

 

6364

Wojnerowicz

Robert

GLKS Cis Cekcyn

77

17

     

 

6365

Gumiński

Henryk

GLKS Cis Cekcyn

38

17

     

 

2012

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

17

     

 

6372

Lipkowski

Aleksy

GLKS Cis Cekcyn

3

17

     

 

6363

Pollok

Paweł

GLKS Cis Cekcyn

64

17

     

 

6587

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

17

     

 

6589

Staszczyk

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

93

17

     

 

6367

Rydzkowski

Bartosz

GLKS Cis Cekcyn

99

17

     

 

6371

Słomiński

Błażej

GLKS Cis Cekcyn

96

17

     

 

6373

Zaremba

Dominik

GLKS Cis Cekcyn

5

17

     

 

6366

Bogun

Mariusz

GLKS Cis Cekcyn

78

17

     

 

6362

Piesik

Marek

GLKS Cis Cekcyn

91

17

     

 

7324

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

17

     

 

5526

Kuźniacki

Jeremi

Energa KTS Toruń

93

17

     

49.

6360

Słomiński

Tomasz

GLKS Cis Cekcyn

92

15

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.