x
prev
next

W niedzielę 3. listopada II WTK Seniorów

3. listopada o godzinie 10:00 w Grudziądzu odbędzie się drugi Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów.

 

 II WTK Seniorów   odbędzie się w dniu 3.11.2019 (niedziela) na sali sportowej w Grudziądzu, ul.Piłsudskiego 14

godz. 9,30 – losowanie                    

godz.10.00 – gry

 

W pierwszym turnieju w Inowrocławiu zwyciężył Damian Węderlich. Tuż zanim uplasował się zawodnik Olimpii-Unii Grudziądz - Jan Zandecki.

 

I WTK Seniorów 2019/20

   
   

8.09.2019 Inowrocław

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

270

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

90

awans do I Grand Prix

2.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

85

 

3.

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

81

 

4.

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

77

 

5.

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

74

 

6.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

72

 

7.

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

70

 

8.

271

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

68

 

9-10

2157

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

64

 

 

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

64

 

11-12

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

60

 

 

5056

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

60

 

13-16

6637

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

53

 

 

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

53

 

 

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

 

 

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

53

 

17-24

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

 

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

40

 

 

2410

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

 

 

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

 

 

2402

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

 

 

3080

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

 

 

6638

Łukaszewski

Krystian

UKS OSiR Brodnica

87

40

 

 

915

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

40

 

25-32

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

25

 

 

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

 

6650

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

25

 

 

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

25

 

 

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

 

 

 7989

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

 

 

7336

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

 

 

3584

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

3

25

 

33-37

6648

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

18

 

 

914

Kulpiński

Marcin

Piast Kruszwica

75

18

 

 

283

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

18

 

 

4675

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

3

18

 

 

912

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

18

 

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.