x

Urwany punkt wiceliderowi!

W trzecim meczu maratonu ligowego Olimpia-Unia Grudziądz "urwała" punkt wiceliderowi tabeli. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonała w Grudziądzu Olimpię-Unię 3:2.

Po dwóch zwycięstwach we własnej hali apetyty na kolejną niespodziankę były bardzo duże. Gospodarze na wznoszącej fali, chcieli sprawić kolejną ligową sensację. I prawie im się to udało! Ustawienie par było nieco inne niż w poprzednich dwóch spotkaniach i można mniemać że chodziło o to, by zdobyć choć jeden punkt z Bogorią.

Gospodarze liczyli na punkt Kulczyckiego oraz wygraną Kubika z trzeciej partii. Można śmiało powiedzieć że taktyka sprawdziła się i mogliśmy dopisać jeden punkt do tabeli ligowej. Kulczycki okazał się lepszy od Pavla Sirucka, a Kubik pokonał Badowskiego w pięciu setach, po emocjonującej końcówce w piątym secie 3:2.

ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - DARTOM Bogoria Grodzisk Mazowiecki 2:3