x

Szymon Malicki wygrał II WTK Seniorów

Szymon Malicki wygrał II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, rozegrany wczoraj w Grudziądzu. Malicki w finale pokonał Marcina Woskowicza i dzięki temu awansował do II Grand Prix Polski.

 

II WTK Seniorów 2018/19

   
   

4.11.2018  Grudziądz

         
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

143

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

90

awans do II Grand Prix

2.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

85

 

3.

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

81

 

4.

1212

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

77

 

5.

99

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

74

 

6.

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

72

 

7.

1573

Kotarski

Maciej

Energa KTS Toruń

98

70

 

8.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

4

68

 

9.

121

Utylski

Rafał

Energa KTS Toruń

83

65

 

10.

119

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

63

 

11-12

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

60

 

 

6404

Gabski

Marek

Piast Łasin

73

60

 

13-16

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

53

 

 

5817

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

53

 

 

1789

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

53

 

 

5811

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

53

 

17-24

1796

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

40

 

 

1793

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

40

 

 

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

40

 

 

1791

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

40

 

 

2663

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

40

 

 

5812

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

40

 

 

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

 

 

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

1

40

 

25-32

6701

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

25

 

 

1690

Sobociński

Ryszard

GLKS Gruta Mełno

58

25

 

 

6705

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

 

 

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

 

 

145

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

25

 

 

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

25

 

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

4

25

 

33-37

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

18

 

 

1563

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

18

 

 

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

18

 

 

4541

Klarkowski

Cyprian

Energa KTS Toruń

99

18

 

 

8800

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

18

 

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.