x

II WTK Juniorów - dominacja Gotyku Toruń

Tenisiści stołowi KS Gotyku Toruń zdominowali II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny juniorów, rozegrany w minioną niedzielę w Grudziądzu.

Słabo spisali się miejscowi zawodnicy. Najwyżej z Olimpii-Unii Grudziądz uplasował się Paweł Ciołkowski - miejsce 9-10.

 

II WTK Juniorów 2018/19

   
   

21.10.2018 Grudziądz

         
               

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

1793

Maruszak

Jakub

Gotyk Toruń

2002

70

awans do II Grand Prix

2.

1791

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

2003

66

 

3.

1796

Rumiński

Hubert

Gotyk Toruń

2001

62

 

4.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

2004

59

 

5.

7818

Majchrzak

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2004

57

 

6.

7808

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

2005

55

 

7.

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

53

 

8.

7815

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

51

 

9-10

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

49

 

 

5227

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

2003

49

 

11-12

5226

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

45

 

 

6685

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

2004

45

 

13-16

4485

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

39

 

 

3681

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

39

 

 

6970

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

39

 

 

1789

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2002

39

 

17-24

1790

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

2006

28

 

 

3652

Lewandowski

Mateusz

Energa KTS Toruń

2002

28

 

 

7824

Stróżyński

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

2003

28

 

 

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

28

 

 

6969

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

28

 

 

6410

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

28

 

 

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

28

 

 

3642

Kaczan

Stanisław

Energa KTS Toruń

2004

28

 

25-32

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

2003

16

 

 

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

16

 

 

7809

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

16

 

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

16

 

 

4693

Gacka

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2002

16

 

 

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

16

 

 

4695

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

16

 

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

2004

16

 

33-41

4489

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

10

 

 

5803

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

2003

10

 

 

4482

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

9198

Glaner

Wojciech

Krajna Sępólno

2001

10

 

 

7810

Grodzki

Kacper

Emdek Bydgoszcz

2002

10

 

 

2297

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

10

 

 

2302

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

10

 

 

4691

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

10

 

 

6690

Marcinkowski

Olaf

Olimpia Grudziądz

2005

10

 

42.

5220

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

13

 

43.

5222

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

5

 
               
 

zaw. Nikodem Aderjahn i Mateusz Jesse otrzymują średnią z ostatnich 2 WTK

 
 

- udział w I Grand Prix Żaków

       

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.