x
prev
next

IV Liga 2019

 

4 liga:

Krzysztof Wojtasik, Oktawian Duda, Karol Behrendt, Paweł Adamczyk,

Krystian Adamczyk, Piotr Jandernal, Dawid Petrynowski

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - I RUNDA

 

    I kolejka – 21.09.19 r. /sobota /

 

Piast Łasin

6:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:3

GLKS Gruta

 

BOSiR ULKS Barcin

5:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Energa Manekin IV Toruń

1:8

Piast II Kruszwica

 

Tarpan Mrocza

7:7

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

II kolejka – 28.09.19 r. /sobota/

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Piast Łasin

 

GLKS Gruta

5:8

Olimpia Unia III Grudziądz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:2

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Piast II Kruszwica

8:1

BOSiR ULKS Barcin

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

1:8

Energa Manekin IV Toruń

 

Tarpan Mrocza

7:7

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

III kolejka – 5.10.19 r. / sobota /

 

Piast Łasin

8:5

GLKS Gruta

 

Olimpia Unia III Grudziądz

7:7

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:5

Piast II Kruszwica

 

BOSiR ULKS Barcin

7:7

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

Energa Manekin IV Toruń

5:8

Tarpan Mrocza

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

 

     IV kolejka –19.10.19 r. /sobota /

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:0

Piast Łasin

 

Piast II Kruszwica

4:8

Olimpia Unia III Grudziądz

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

5:8

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Tarpan Mrocza

8:3

BOSiR ULKS Barcin

 

Energa Manekin IV Toruń

1:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

GLKS Gruta

 

Emdek III Bydgoszcz

 

V kolejka – 26.10.19 r. / sobota /

 

Piast Łasin

7:7

Piast II Kruszwica

 

Olimpia Unia III Grudziądz

8:3

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:2

Tarpan Mrocza

 

BOSiR ULKS Barcin

6:8

Energa Manekin IV Toruń

 

Emdek III Bydgoszcz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:3

GLKS Gruta

 

VI kolejka – 9.11.19 r. /sobota/

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

16.11

Piast Łasin

 

Tarpan Mrocza

13.11

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Energa Manekin IV Toruń

6:8

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

BOSiR ULKS Barcin

1:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Piast II Kruszwica

 

Emdek III Bydgoszcz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:4

GLKS Gruta

 

VII kolejka – 16.11.19 r. /sobota/

 

Piast Łasin

 

Tarpan Mrocza

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Energa Manekin IV Toruń

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

BOSiR ULKS Barcin

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

GLKS Gruta

 

Piast II Kruszwica

 

Emdek III Bydgoszcz

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

VIII kolejka –23.11.19 r. /sobota/

 

Energa Manekin IV Toruń

 

Piast Łasin

 

BOSiR ULKS Barcin

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Tarpan Mrocza

 

Emdek III Bydgoszcz

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

GLKS Gruta

 

Piast II Kruszwica

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

IX kolejka – 30.11.19 r. /sobota/

 

Piast Łasin

 

BOSiR ULKS Barcin

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Emdek III Bydgoszcz

 

Energa Manekin IV Toruń

 

GLKS Gruta

 

Tarpan Mrocza

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Piast II Kruszwica

 

X kolejka – 7.12.19 r. / sobota/

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Piast Łasin

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

BOSiR ULKS Barcin

 

Emdek III Bydgoszcz

Energa Manekin IV Toruń

 

GLKS Gruta

Tarpan Mrocza

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

Piast II Kruszwica

                                XI kolejka – 14.12.19 r./ sobota/

 

Piast Łasin

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Emdek III Bydgoszcz

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

GLKS Gruta

 

BOSiR ULKS Barcin

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Energa Manekin IV Toruń

Piast II Kruszwica

 

Tarpan Mrocza

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

DRUŻYNA EMDEK III BYDGOSZCZ WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK

 

 

 

 

TABELA PO VI KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

6

10

42:29

2-3

KWTS Gwiazda Bukowiec

5

9

39:18

 

Agro Sieć LUKS II Chełmno

5

9

39:18

4.

Olimpia Unia III Grudziądz

4

7

31:19

5.

Tarpan Mrocza

5

6

32:30

6.

Piast II Kruszwica

5

5

32:25

7.

Energa Manekin IV Toruń

6

4

29:39

8.

Piast Łasin

4

3

21:28

9.

UKS Szaniec II Świecie /Osą

5

2

23:38

10.

BOSiR ULKS Barcin

6

1

23:47

11.

GLKS Gruta

5

0

20:40

12.

Emdek III Bydgoszcz

   

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.