x
prev
  • 06 Lut 2020 12:00
    Raport
  • 08 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 22 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 23 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 25 Lut 2020 18:00
    Raport
next

III liga 2019

TABELA PO XI KOLEJCE
M-ce Nazwa drużyny Mecze Punkty Małe punkty
1. Gwiazda II Bydgoszcz 11 22 88:21
2. Krajna Sępólno Krajeńskie 11 20 84:26
3. Energa Manekin III Toruń 11 16 76:51
4. Piast Kruszwica 11 15 68:62
5. LZS Jastrzębie 11 13 67:57
6. KS Gotyk Toruń 11 10 65:66
7. Olimpia Unia II Grudziądz 11 10 66:64
8. Pogoń II Mogilno 11 9 53:76
9. Emdek Bydgoszcz 11 8 56:68
10. UKS OSiR II Brodnica 11 6 50:75
11. Emdek II Bydgoszcz 11 5 39:81
12. Unia Choceń 11 0 23:88

 

    I kolejka – 21.09.19 r. /sobota /
Energa Manekin III Toruń 8:2 Unia Choceń
Gwiazda II Bydgoszcz 8:0 Pogoń II Mogilno
Olimpia Unia II Grudziądz 8:3 LZS Jastrzębie
KS Gotyk Toruń 8:3 UKS OSiR II Brodnica
Emdek Bydgoszcz 8:0 Emdek II Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie 8:0 Piast Kruszwica
II kolejka – 28.09.19 r. /sobota/
Pogoń II Mogilno 4:8 Energa Manekin III Toruń
LZS Jastrzębie 3:8 Gwiazda II Bydgoszcz
UKS OSiR II Brodnica 4:8 Olimpia Unia II Grudziądz
Emdek II Bydgoszcz 8:6 KS Gotyk Toruń
Piast Kruszwica 8:2 Emdek Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie 8:0 Unia Choceń
III kolejka – 5.10.19 r. / sobota /
Energa Manekin III Toruń 8:2 LZS Jastrzębie
Gwiazda II Bydgoszcz 8:2 UKS OSiR II Brodnica
Olimpia Unia II Grudziądz 8:3 Emdek II Bydgoszcz
KS Gotyk Toruń 6:8 Piast Kruszwica
Emdek Bydgoszcz 1:8 Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Choceń 3:8 Pogoń II Mogilno
     IV kolejka –19.10.19 r. /sobota /
UKS OSiR II Brodnica 3:8 Energa Manekin III Toruń
Emdek II Bydgoszcz 0:8 Gwiazda II Bydgoszcz
Piast Kruszwica 8:6 Olimpia Unia II Grudziądz
Krajna Sępólno Krajeńskie 8:2 KS Gotyk Toruń
Emdek Bydgoszcz 8:0 Unia Choceń
LZS Jastrzębie 8:4 Pogoń II Mogilno
V kolejka – 26.10.19 r. / sobota /
Energa Manekin III Toruń 8:1 Emdek II Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz 8:0 Piast Kruszwica
Olimpia Unia II Grudziądz 3:8 Krajna Sępólno Krajeńskie
KS Gotyk Toruń 8:4 Emdek Bydgoszcz
Pogoń II Mogilno 8:5 UKS OSiR II Brodnica
Unia Choceń 1:8 LZS Jastrzębie
VI kolejka – 9.11.19 r. /sobota/
Piast Kruszwica 7:7 Energa Manekin III Toruń
Krajna Sępólno Krajeńskie 4:8 Gwiazda II Bydgoszcz
Emdek Bydgoszcz 8:6 Olimpia Unia II Grudziądz
KS Gotyk Toruń 8:0 Unia Choceń
Emdek II Bydgoszcz 7:7 Pogoń II Mogilno
UKS OSiR II Brodnica 3:8 LZS Jastrzębie
VII kolejka – 16.11.19 r. /sobota/
Energa Manekin III Toruń 5:8 Krajna Sępólno Krajeńskie
Gwiazda II Bydgoszcz 8:2 Emdek Bydgoszcz
Olimpia Unia II Grudziądz 6:8 KS Gotyk Toruń
Unia Choceń 3:8 UKS OSiR II Brodnica
LZS Jastrzębie 8:2 Emdek II Bydgoszcz
Pogoń II Mogilno 5:8 Piast Kruszwica
VIII kolejka –23.11.19 r. /sobota/
Emdek Bydgoszcz 7:7 Energa Manekin III Toruń
KS Gotyk Toruń 3:8 Gwiazda II Bydgoszcz
Olimpia Unia II Grudziądz 8:2 Unia Choceń
Krajna Sępólno Krajeńskie 8:0 Pogoń II Mogilno
Piast Kruszwica 5:8 LZS Jastrzębie
Emdek II Bydgoszcz 4:8 UKS OSiR II Brodnica
IX kolejka – 30.11.19 r. /sobota/
Energa Manekin III Toruń 8:5 KS Gotyk Toruń
Gwiazda II Bydgoszcz 8:1 Olimpia Unia II Grudziądz
Pogoń II Mogilno 8:5 Emdek Bydgoszcz
LZS Jastrzębie 4:8 Krajna Sępólno Krajeńskie
UKS OSiR II Brodnica 2:8 Piast Kruszwica
Unia Choceń 4:8 Emdek II Bydgoszcz
X kolejka – 7.12.19 r. / sobota/
Olimpia Unia II Grudziądz 4:8 Energa Manekin III Toruń
Gwiazda II Bydgoszcz 8:5 Unia Choceń
KS Gotyk Toruń 8:5 Pogoń II Mogilno
Emdek Bydgoszcz 7:7 LZS Jastrzębie
Krajna Sępólno Krajeńskie 8:3 UKS OSiR II Brodnica
Piast Kruszwica 8:6 Emdek II Bydgoszcz
                                XI kolejka – 14.12.19 r./ sobota/
Energa Manekin III Toruń 1:8 Gwiazda II Bydgoszcz
Pogoń II Mogilno 4:8 Olimpia Unia II Grudziądz
LZS Jastrzębie 8:3 KS Gotyk Toruń
UKS OSiR II Brodnica 8:4 Emdek Bydgoszcz
Emdek II Bydgoszcz

0:8

v.o

Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Choceń 3:8 Piast Kruszwica

 

   XII kolejka – 11.01.2020 r. /sobota /
Unia Choceń
 
Energa Manekin III Toruń
Pogoń II Mogilno
 
Gwiazda II Bydgoszcz
LZS Jastrzębie
 
Olimpia Unia II Grudziądz
UKS OSiR II Brodnica
 
KS Gotyk Toruń
Emdek II Bydgoszcz
 
Emdek Bydgoszcz
Piast Kruszwica
 
Krajna Sępólno Krajeńskie
XIII kolejka – 25.01.2020 r. /sobota/
Energa Manekin III Toruń
 
Pogoń II Mogilno
Gwiazda II Bydgoszcz
 
LZS Jastrzębie
Olimpia Unia II Grudziądz
 
UKS OSiR II Brodnica
KS Gotyk Toruń
 
Emdek II Bydgoszcz
Emdek Bydgoszcz
 
Piast Kruszwica
Unia Choceń
 
Krajna Sępólno Krajeńskie
XIV kolejka – 8.02.2020 r. / sobota /
LZS Jastrzębie
 
Energa Manekin III Toruń
UKS OSiR II Brodnica
 
Gwiazda II Bydgoszcz
Emdek II Bydgoszcz
 
Olimpia Unia II Grudziądz
Piast Kruszwica
 
KS Gotyk Toruń
Krajna Sępólno Krajeńskie
 
Emdek Bydgoszcz
Pogoń II Mogilno
 
Unia Choceń
     XV kolejka – 15.02.2020 r. /sobota /
Energa Manekin III Toruń
 
UKS OSiR II Brodnica
Gwiazda II Bydgoszcz
 
Emdek II Bydgoszcz
Olimpia Unia II Grudziądz
 
Piast Kruszwica
KS Gotyk Toruń
 
Krajna Sępólno Krajeńskie
Unia Choceń
 
Emdek Bydgoszcz
Pogoń II Mogilno
 
LZS Jastrzębie
XVI kolejka – 22.02.2020 r. / sobota /
Emdek II Bydgoszcz
 
Energa Manekin III Toruń
Piast Kruszwica
 
Gwiazda II Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
 
Olimpia Unia II Grudziądz
Emdek Bydgoszcz
 
KS Gotyk Toruń
UKS OSiR II Brodnica
 
Pogoń II Mogilno
LZS Jastrzębie
 
Unia Choceń
XVII kolejka – 29.02.2020 r. /sobota/
Energa Manekin III Toruń
 
Piast Kruszwica
Gwiazda II Bydgoszcz
 
Krajna Sępólno Krajeńskie
Olimpia Unia II Grudziądz
 
Emdek Bydgoszcz
Unia Choceń
 
KS Gotyk Toruń
Pogoń II Mogilno
 
Emdek II Bydgoszcz
LZS Jastrzębie
 
UKS OSiR II Brodnica
XVIII kolejka – 28.03.2020 r. /sobota/
Krajna Sępólno Krajeńskie
 
Energa Manekin III Toruń
Emdek Bydgoszcz
 
Gwiazda II Bydgoszcz
KS Gotyk Toruń
 
Olimpia Unia II Grudziądz
UKS OSiR II Brodnica
 
Unia Choceń
Emdek II Bydgoszcz
 
LZS Jastrzębie
Piast Kruszwica
 
Pogoń II Mogilno
XIX kolejka – 4.04.2020 r. /sobota/
Energa Manekin III Toruń
 
Emdek Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
 
KS Gotyk Toruń
Unia Choceń
 
Olimpia Unia II Grudziądz
Pogoń II Mogilno
 
Krajna Sępólno Krajeńskie
LZS Jastrzębie
 
Piast Kruszwica
UKS OSiR II Brodnica
 
Emdek II Bydgoszcz
XX kolejka – 25.04.2020 r. /sobota/
KS Gotyk Toruń
 
Energa Manekin III Toruń
Olimpia Unia II Grudziądz
 
Gwiazda II Bydgoszcz
Emdek Bydgoszcz
 
Pogoń II Mogilno
Krajna Sępólno Krajeńskie
 
LZS Jastrzębie
Piast Kruszwica
 
UKS OSiR II Brodnica
Emdek II Bydgoszcz
 
Unia Choceń
XXI kolejka – 16.05.2020 r. / sobota/
Energa Manekin III Toruń
 
Olimpia Unia II Grudziądz
Unia Choceń
 
Gwiazda II Bydgoszcz
Pogoń II Mogilno
 
KS Gotyk Toruń
LZS Jastrzębie
 
Emdek Bydgoszcz
UKS OSiR II Brodnica
 
Krajna Sępólno Krajeńskie
Emdek II Bydgoszcz
 
Piast Kruszwica
                                XXII kolejka – 23.05.2020 r./ sobota/
Gwiazda II Bydgoszcz
 
Energa Manekin III Toruń
Olimpia Unia II Grudziądz
 
Pogoń II Mogilno
KS Gotyk Toruń
 
LZS Jastrzębie
Emdek Bydgoszcz
 
UKS OSiR II Brodnica
Krajna Sępólno Krajeńskie
 
Emdek II Bydgoszcz
Piast Kruszwica
 
Unia Choceń

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.