x
prev
next

III liga 2019

SKŁAD 3 LIGA: Mateusz Urbański, Krzysztof Petrynowski, Paweł Ciołkowski, Piotr Blachnio

 

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - I RUNDA

 

    I kolejka – 21.09.19 r. /sobota /

 

Energa Manekin III Toruń

8:2

Unia Choceń

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:0

Pogoń II Mogilno

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

8:3

LZS Jastrzębie

 

 

KS Gotyk Toruń

8:3

UKS OSiR II Brodnica

 

 

Emdek Bydgoszcz

8:0

Emdek II Bydgoszcz

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:0

Piast Kruszwica

 

 

II kolejka – 28.09.19 r. /sobota/

 

Pogoń II Mogilno

4:8

Energa Manekin III Toruń

 

 

LZS Jastrzębie

3:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

UKS OSiR II Brodnica

4:8

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Emdek II Bydgoszcz

8:6

KS Gotyk Toruń

 

 

Piast Kruszwica

8:2

Emdek Bydgoszcz

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:0

Unia Choceń

 

 

III kolejka – 5.10.19 r. / sobota /

 

Energa Manekin III Toruń

8:2

LZS Jastrzębie

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:2

UKS OSiR II Brodnica

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

8:3

Emdek II Bydgoszcz

 

 

KS Gotyk Toruń

6:8

Piast Kruszwica

 

 

Emdek Bydgoszcz

1:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

Unia Choceń

3:8

Pogoń II Mogilno

 

 

     IV kolejka –19.10.19 r. /sobota /

 

UKS OSiR II Brodnica

3:8

Energa Manekin III Toruń

 

 

Emdek II Bydgoszcz

0:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Piast Kruszwica

8:6

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:2

KS Gotyk Toruń

 

 

Emdek Bydgoszcz

8:0

Unia Choceń

 

 

LZS Jastrzębie

8:4

Pogoń II Mogilno

 

 

V kolejka – 26.10.19 r. / sobota /

 

Energa Manekin III Toruń

8:1

Emdek II Bydgoszcz

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:0

Piast Kruszwica

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

3:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

KS Gotyk Toruń

8:4

Emdek Bydgoszcz

 

 

Pogoń II Mogilno

8:5

UKS OSiR II Brodnica

 

 

Unia Choceń

1:8

LZS Jastrzębie

 

 

VI kolejka – 9.11.19 r. /sobota/

 

Piast Kruszwica

7:7

Energa Manekin III Toruń

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

4:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Emdek Bydgoszcz

8:6

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

KS Gotyk Toruń

16.11

Unia Choceń

 

 

Emdek II Bydgoszcz

7:7

Pogoń II Mogilno

 

 

UKS OSiR II Brodnica

3:8

LZS Jastrzębie

 

 

VII kolejka – 16.11.19 r. /sobota/

 

Energa Manekin III Toruń

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Emdek Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

KS Gotyk Toruń

 

 

Unia Choceń

 

UKS OSiR II Brodnica

 

 

LZS Jastrzębie

 

Emdek II Bydgoszcz

 

 

Pogoń II Mogilno

 

Piast Kruszwica

 

 

VIII kolejka –23.11.19 r. /sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

 

Energa Manekin III Toruń

 

 

KS Gotyk Toruń

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Unia Choceń

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Pogoń II Mogilno

 

 

Piast Kruszwica

 

LZS Jastrzębie

 

 

Emdek II Bydgoszcz

 

UKS OSiR II Brodnica

 

 

IX kolejka – 30.11.19 r. /sobota/

 

Energa Manekin III Toruń

 

KS Gotyk Toruń

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Pogoń II Mogilno

 

Emdek Bydgoszcz

 

 

LZS Jastrzębie

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

UKS OSiR II Brodnica

 

Piast Kruszwica

 

 

Unia Choceń

 

Emdek II Bydgoszcz

 

 

X kolejka – 7.12.19 r. / sobota/

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Energa Manekin III Toruń

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Unia Choceń

 

KS Gotyk Toruń

 

Pogoń II Mogilno

 

Emdek Bydgoszcz

 

LZS Jastrzębie

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

UKS OSiR II Brodnica

 

Piast Kruszwica

 

Emdek II Bydgoszcz

 

                                XI kolejka – 14.12.19 r./ sobota/

 

Energa Manekin III Toruń

 

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Pogoń II Mogilno

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LZS Jastrzębie

 

KS Gotyk Toruń

 

UKS OSiR II Brodnica

 

Emdek Bydgoszcz

 

Emdek II Bydgoszcz

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Unia Choceń

 

Piast Kruszwica

 

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

 

 

 

 

TABELA PO VI KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Gwiazda II Bydgoszcz

6

12

48:9

2.

Energa Manekin III Toruń

6

11

47:19

3.

Krajna Sępólno Krajeńskie

6

10

44:14

4.

Piast Kruszwica

6

7

31:37

5.

Olimpia Unia II Grudziądz

6

6

39:34

6.

Emdek Bydgoszcz

6

6

31:30

7.

LZS Jastrzębie

6

6

32:32

8.

Pogoń II Mogilno

6

5

31:39

9.

KS Gotyk Toruń

5

4

30:31

10.

Emdek II Bydgoszcz

6

3

19:45

11.

UKS OSiR II Brodnica

6

0

20:48

12.

Unia Choceń

5

0

6:40

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.